ДаскТрансСервис
 • DaskTransService

  Машиностроение и металлургическая промышленность.

 • DaskTransService

  Обрабатывающая промышленность

 • DaskTransService

  Агропромышленный комплекс - переработка сельскохозяйственного сырья и получения из него продукции.

 • DaskTransService

  Пищевая и химическая промышленность.

 • DaskTransService

  Добывающая промышленность горно-химического сырья, угля, руд чёрных и цветных металлов.

Палетні ваги

Палетні електронні ваги призначені для статичного зважування вантажів, встановлених на європіддонах, паллетах. При облікових і технологічних операціях на промислових, сельхоз господарських і торговельних підприємствах, оптових баз, складах, митних терміналах.

Ваги палетні конструкції П-образної платформи, по кутах вбудовані чотири тензодатчика, від датчиків надходить кабель в підсумовуючу коробку, з якої виходить кабель для підключення ваговимірювального приладу. Вимірювальний прилад можна зафіксувати на вертикальній або на горизонтальній площині.

Зручні та легкі палетні ваги створені спеціально для зважування вантажів на європіддонах, паллетах. Зручна конструкція ваг дозволяє зважувати вантажі на піддонах переміщуються на вилочний навантажувач або гідравлічної візку. Для зважування досить опустити вила навантажувача між балками ваг і піддон з вантажем буде точно зважений.
Для виключення ваги порожнього піддону із загальної маси, ваги палетні тарують і при будь-якому наступному зважуванні вага піддона автоматично виключається.

Ваги палетні легко трансформуються у звичайні платформні ваги шляхом установки на палетні ваги порожнього європіддони, який і виконує роль платформи.