ДаскТрансСервис
 • DaskTransService

  Машиностроение и металлургическая промышленность.

 • DaskTransService

  Обрабатывающая промышленность

 • DaskTransService

  Агропромышленный комплекс - переработка сельскохозяйственного сырья и получения из него продукции.

 • DaskTransService

  Пищевая и химическая промышленность.

 • DaskTransService

  Добывающая промышленность горно-химического сырья, угля, руд чёрных и цветных металлов.

Кранові ваги

Кранові електронні ваги зручні і прості в обігу. Їх потрібно тільки повісити на гак крана і включіть.Предназначени для зважування вантажів, підвішених на гак крана або тельфера. Зважування відбувається в процесі розвантажувально-навантажувальних робіт або на етапах виробництва. Ваги кранові проводять початковий тест, перевіряють свою працездатність і автоматично обнуляються.

Кранові ваги дають дуже високу швидкість і точність зважування, здатні працювати в умовах закритого приміщення і на відкритому повітрі при різних погодних умовах.

Електроніка кранових ваг вмонтована в сталевий корпус, який забезпечує захист від ударів і вологи. Існують моделі кранових ваг з високотемпературної захистом оснащені термостійким піддоном. Ударостійкі кранові ваги з масивної високоміцної конструкцією розраховані на тривалу експлуатацію в складних виробничих умовах.

Ваги кранові мають функцію миттєвого тарування і тарування з тимчасовою затримкою, збереженні інформації про тарування. Над-яскравий цифровий дисплей дозволяє без утруднення читати його з великої відстані. Електроживлення здійснюється від акумуляторних батарей, низьке споживання позитивно впливає на тривалість роботи кранових ваг.

Ваги кранові даної категорії можуть бути вбудовані фактично в будь-який тип крана. Їх використання оптимально для технологічного, і комерційного зважування. Як результат, вони широко застосовуються на металобазах і металургійних комбінатах, у сталепрокатних і трубопрокатних цехах і т.д.