ДаскТрансСервис
 • DaskTransService

  Машиностроение и металлургическая промышленность.

 • DaskTransService

  Обрабатывающая промышленность

 • DaskTransService

  Агропромышленный комплекс - переработка сельскохозяйственного сырья и получения из него продукции.

 • DaskTransService

  Пищевая и химическая промышленность.

 • DaskTransService

  Добывающая промышленность горно-химического сырья, угля, руд чёрных и цветных металлов.

Конвеєрні ваги

Весы конвейерные Весы конвейерные

Конвеєрні електронні ваги призначені для безперервного зважування маси сипучих матеріалів, що транспортуються стрічковими конвеєрами. Вбудовуються в існуючий конвеєр, при монтажі врізається Вантажоприймальна платформа в металоконструкцію става конвеєра. На вантажопідйомний пристрій встановлюються роликоопори, використовувані на даному конвеєрі.


Ваги конвеєрні складаються з вантажоприймального пристрої з вбудованими тензометричними датчиками, вторинного електронного перетворювача і датчика швидкості стрічки з вузлом встройки.

Принцип дії електронних конвеєрних ваг полягає в перетворенні навантаження за допомогою ваговимірювальних тензорезисторних датчиків, а також датчика швидкості руху стрічки в електричні сигнали, з подальшим їх перетворенням у цифровий вигляд вторинним приладом. При обробці цих параметрів ми отримуємо на табло індикації виміряних значень продуктивності, лінійної щільності та сумарної маси зважується матеріалу.


Для калібрування та перевірки конвеєрних ваг ми випускаємо імітатор погонного навантаження (ІСН) - пристрій для імітації рівномірно розподіленого навантаження, створюваної матеріалом на конвеєрні ваги при роботі стрічкового транспортера.


Конвеєрні ваги дозволяють визначати: миттєві значення погонного навантаження, швидкість і продуктивність, лінійну щільність, а також сумарну масу взвешиваемого матеріалу, що пройшов через терези конвеєра. Можливість збору інформації для формування бази динних обліку продуктивності технологічного устаткування, звітних документів.