ДаскТрансСервис
 • DaskTransService

  Машиностроение и металлургическая промышленность.

 • DaskTransService

  Обрабатывающая промышленность

 • DaskTransService

  Агропромышленный комплекс - переработка сельскохозяйственного сырья и получения из него продукции.

 • DaskTransService

  Пищевая и химическая промышленность.

 • DaskTransService

  Добывающая промышленность горно-химического сырья, угля, руд чёрных и цветных металлов.

Балкові ваги

  Балкові електронні ваги використовуються для напівавтоматичного статичного зважування різних вантажів, контейнерів, піддонів.

  Ваги балкові призначені для експлуатації на складах, оптових базах, промислових і сільськогосподарських підприємствах, пунктах торгівлі, приймання або відправлення вантажів. Грузоприймальний пристрій ваг складається з двох паралельних балок з змінним відстанню між ними, що дозволяє легко переміщати балкові ваги і зважувати довгомірні вантажі.

  Вимірювальними елементами балкових ваг є тензорезисторні датчики, які перетворять силу тяжіння, що складається з двох балок, в електричний сигнал. Обробка і індикація сигналу здійснюється ваговим терміналом з відображенням результату в дискретному цифровому вигляді. Індикатор встановлюється на виносну стійку з віддаленням від платформи на 3-5 метрів.

  Балкові ваги підключивши до ПК, з'являється можливість аналізувати дані зважування в спеціальній програмі, вести статистику, створювати бази даних і роздруковувати протоколи зважування.